Reebok EasyTone kontra RunTone

W epoce rewolucji Reebok „Toneowej” każda z nas chce zakupić swoje „Tone”, tylko jakie buty wybrać? Są przecież EasyTone, ReeTone, RunTone czy Simplytone. Wszystkie mają za zadanie wspomóc szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i dać lepszy efekt pięknych nóg. Ale czy różnica miedzy nimi ogranicza się tylko do koloru i materiałów, z których zostały wykonane? Nie tak do końca.

buty-reebok-easytoneLinia obuwia Reeboka EasyTone charakteryzuje się dwoma powietrznymi poduszkami balansującymi wzdłuż stopy. Przemieszczające się powietrze angażuje mięśnie nóg do intensywniejszej pracy, a co za tym idzie spalania większej ilości kalorii. Buty sportowe

EasyTone przeznaczone są dla tych, którzy w codziennym zabieganiu i stresie nie maja czasu na wizytę w siłowni.

 Możesz je założyć w drodze do pracy, na spacer lub kliku godzinne polowanie na wyprzedaże w galerii handlowej. Stad też, oryginalne Easy Tone zlecane są do użytku codziennego. Pozwalają wsiąść siłownię razem z Tobą, i uzyskać intensywny workout po prostu zakładając je podczas zwykłych obowiązków.

Seria Reebok Runtone, jak sama nazwa wskazuje, zostały zaprojektowane do biegania i intensywnego wysiłku. Posiadają od sześciu do ośmiu, w zależności od modelu, mniejszych buty-reebok-runtonebalansujących poduszek rozmieszczonych równomiernie wzdłuż całej stopy, co minimalizuje poczucie niestabilności podczas ćwiczeń, a tym samym mobilizuje mięśnie do cięższej pracy. Buty RunTone zostały stworzone dla zapewnienia bezpieczeństwa, a jednocześnie aby nasilić aktywność mięśni nóg. Należy zaznaczyć, iż adidasy Reebok Run Tone to nie tylko świetne obuwie sportowe pozwalające spalać więcej kalorii, ale również są tak wygodne, że pozwalają na dłuższy wysiłek.

Obie linie Reebok posiadają technologię Moving Air balansujących poduszek powietrznych, gdzie buty Easy Tone posiadają duże i naturalnie mało stabilne poduszki, dlatego nie nadają się do joggingu czy na bieżnię. Angażują one nogi do cięższego wysiłku anizeli linia RunTone. Jeżeli szukasz dla siebie obuwia do biegania i intensywnych ćwiczeń na silowni Reebok Runtone będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jeżeli jesteś zbyt zajęta codziennymi sprawami a chciałabyś zadbać o swoją figurę adidasy Easytone do coś dla Ciebie.

Reebok zaleca aby obie linie butów były użytkowane zgodnie z przeznaczeniem.

Podkreśla także, iż obuwie obu serii nie jest zalecane do sportów, gdzie wymagana jest szybka zmiana kierunku, takich jak koszykówka czy piłka nożna.

Wynik końcowy Reebok EasyTone kontra RunTone to orzech do zgryzienia dla każdej z nas. Każda ma swoje potrzeby i możliwości czasowe, dlatego Reebok wychodzi naprzeciw naszym wymaganiom. Oferuje zaawansowaną technologię i daje wybór, abyśmy bez względu na okoliczności mogły cieszyć się piękną sylwetką i dobrym samopoczuciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>